| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva un site unde as putea gasi tutoriale pentru a invata limbi straine la nivel de incepator?

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Cauta si tu pe google cursuri gratuite engleza sau ce vrei tu.vei gasi o gramada.succes

| Nastia a răspuns:

Http://www.docnmail.com/
uite
acolo poate gasesti ce vrei

| dynasmile21 a răspuns:

Www.livemocha.com poti sa inveti multe limbi online si cel mai important GRATIS...desigur poti sa cumperi si cursuri in plus dar eu zic ca nu merita deoarece lectiile sunt foarte bine conturate incat poti sa inveti foarte usor :D succes la invatat

| maryy_5814 a răspuns:

E ff. bun da` la unele iti trebuie un codbig grin da` le vezi si tu p celelalte... sper sa t ajutehappy

| maryy_5814 a răspuns:

Http://www.cursurigratuite.ro/ uitasem sa ti dau:D