| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara!
Am nevoie sa invat o limba straina la nivel incepator, aveti un site care sa predea corect pronuntia unei limbi straine?(verificata pronuntia de voi?)
Am vazut ca sunt site-uri care au cate 12-20 limbi disponibile pentru invatat dar nu stiu daca pronunta corect

2 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Buna! Dar nu ai nevoie de un site neaparat... Exista Duolingo sau poti cauta pe Translate. Funda? Sper ca te-am ajutat!

| SweetNothings a răspuns:

Ce limba straina te intereseaza?
Cu ce scop doresti sa o inveti?
Daca nu ai ales deja una, ar trebui sa tii cont de faptul ca unele sunt mai dificil de invatat decat altele.
Ai nevoie de resurse cu explicatii in limba romana sau cunosti deja engleza si ai putea invata de la cineva care preda limba respectiva in engleza?