| anonim_4396 a întrebat:

Stiti este un program pe nume "transmiti" e un traducator foarte bun si nu merge sa il descarc nu gasesc originalul site de pe care se descarca nu stiu dc ca la alti le-a mers asa ca poate ma ajutati si imi dati un link cu site-ul original de unde pot sa il descarc sa stiti ca este grtatis poate il gasiti va rog ca eu nu il mai gasesc!

1 răspuns:
| Ioana2008v a răspuns:

Nu mai exista, zice ca site-ul original e de vanzare, imi pare rau.