| Feeltheflow15 a întrebat:

Stiti vreo librarie pe Calea Mosilor cu carti in engleza?

2 răspunsuri:
| emmyl a răspuns:

Dacă vrei să citești în engleză sunt multe site-uri cu romane și alte feluri de cărți gratis. Se pot descărca și citi pe calculator, laptop, tabletă, ebook-reader, telefon cu Android etc. Unul dintre ele:
http://www.gutenberg.org/browse/scores/top
Eu am vreo 1000 de cărți electronice în română. Cu engleza mai am puțin de învățat...
Dacă mai vrei intră la profilul meu și trimite mesaj (și pentru a afla cum se citesc pe calculator)
Succes!

| Feeltheflow15 explică (pentru emmyl):

Eu trebuie sa-mi cumpar cartea ca asa ne-a zis dna sa venim cu bonul