| Cristina_Valentina_Pascal_1991 a întrebat:

Stiti vreun program foarte bun de design 3d. MULTUMESC

5 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

3DStudio Max, Cinema 4D, Maya, AutoCAD, folosit si in proiectare, Blender gratuit, Modo, Lightwave si altele. Toate sunt bune. Incearca-le sa vezi care iti place si care se potriveste cerintelor tale. Este Autodesk Maya ca si 3DS Max si 3DS Max Design si AutoCAD

| mat31new a răspuns:

3ds max

| mr2010 a răspuns:

3d studio max este un program profesionist. Ti-as recomanda Google SketchUp pentru ca e gratuit, usor de folosit si are cam tot ce-ti trebuie pentru design.

| Andrei7520152 a răspuns (pentru mr2010):

Asa e. Sketchup e foarte bun pentru orice model atata timp cat nu e prea organic (un avion, portret, etc). in multe privinte e superior lui 3ds max in ceea ce priveste viteza de lucru. instaleaza cateva pluginuri si se pot face niste lucruri foarte faine http://farm2.static.flickr.com/1316/5103560498_14a7943445_b.jpg

| GalikShine a răspuns:

3D Studio Max este cel mai bun big grin Funda?