| Iepuricaaa a întrebat:

Stiti vreun site cu lucruri interesante? Scurte informatii de cultura generala. Poate e timpul sa mai invatam si noi ceva

Răspuns Câştigător
| corolav a răspuns:

Aceste scurte informaţii de cultură generală pot fi de ordinul a sute de mii şi atunci e o muncă enormă, din partea cuiva, de a crea un asemenea site.
Însă dacă vei citi întrebările şi mai ales răspunsurile din cele vehiculate în această comunitate TPU, într-un an devii " tobă de învăţătură".
O sursă excelentă de cunoştinţe generale este ceea ce se numeşte Roportal.

1 răspuns:
| Anonim098345467 a răspuns:

Un site foarte bun este http://deinteres.org/