| byby_6933 a întrebat:

Stiti vreun site unde se afiseaza rezultatele olimpiadei judetene de matematica 2012+concursul adolf haimovici?

Răspuns Câştigător
| sweetmada a răspuns:

Uite.eu sunt din judetul bihor.iar la mine la judet am gasit rezultatele pe isjbihor.ro.le-au pus imediat.incearca sa vezi poate vei gasi cevahappy

4 răspunsuri:
| oo3 a răspuns:

Buna incearca asta www.olimpiade.ro Bafta.

| byby_6933 explică (pentru oo3):

Aici gasesti doar baremele sad

| sweetmada a răspuns (pentru byby_6933):

Uite.eu sunt din judetul bihor.iar la mine la judet am gasit rezultatele pe isjbihor.ro.le-au pus imediat.incearca sa vezi poate vei gasi cevahappy

| sweetmada a răspuns:

Din ce judet esti?

| sweetmada a răspuns:

Incearca : isj+judetul din care esti.ro