| naya a întrebat:

Student.in practica. Iar eu nu pot sa sustin colocviul de practica in perioada impusa de universitate fiindca o sa fiu plecata. se va considera ca si restanta? o pot da mai incolo nu? normal parca asa ar trebui. sad

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Afla cum se descurca colegii. Ideal ar fi sa ai idee despre ce e vorba acolo, depinde si in ce consta practica. Daca nu poti ajunge la un examen in mod normal ramai cu restanta, insa cel mai bine ar fi sa intrebi profesorul ce solutii sunt.

| Irina a răspuns:

Daca nu dai practica, este considerata restanta si o vei putea da in sesiunea normala sau in cea de restante... in general la practica vorbesti cu profesorul respectiv cand poti aduce dosarul, nu e batut in cui.

| kayan a răspuns:

Fa si tu rost de o adeverinta de aia cum ca ai facut practica, daca chiar nu poti s-o faci pe bune... nu e un capat de tara. iti este impus sa o faci undeva anume sau cum?

n-am auzit pe nimeni sa aiba restanta la practica happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. da-mi add pe mes la ilascodrin20 si iti explic cum sta treaba. succese