| Ella_6365 a întrebat:

Sunt a 8a. Anul trecut, cei de a 8a au luat vacanta cu o saptamana inainte (nu pe 15 iunie), si ma intrebam daca luam si noi la fel anul asta? k la cate s-au schimbat...

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

In general clasele care trebuie sa se inscrie la liceu, sau care trebuie sa se inscrie la Admiterea la Facultate iau vacanta mai repede decit celelalte clase, sa aveti timp sa va depuneti cererile de inscriere la Licee sau la Facultati.(Din pacate acum am vb la general).

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am inteles ca pe 15 iunie.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si eu sunt tot clasa a 8 si mi-a sp profesoara de romana ca o sa luam si noi vacanta de pe 15 iunie.happy

| Uana_5406 a răspuns:

Dap
in ciuda faptului ca nu mai sunt examene, luati vacanta pe 5 iunie.

Răspuns utilizator avertizat