| alexandrumarius a întrebat:

Sunt clasa a-10-a la mate-info si as dori sa ma transfer la stiinte ale naturii dar la alt liceu. Dar vreau sa stiu daca in caz ca aceea clasa are deja 30 de elevi ma mai pot transfera? Pot fi mai mult de 30 de elevi intr-o clasa?

Răspuns Câştigător
| Dragon01 a răspuns:

Por fi doar ca depinde cum vrei sa intri. Daca te duci acolo si spui ca vrei sa te transferi o sa iti zica ca nu se poate pentru ca sunt 30.Asteapta bani. Fara sa dai ceva nu o sa te bage.

1 răspuns:
| Bluef4 a răspuns:

Normal ca te mai poti, ca doar limita de locuri e pusa facultativrolling eyes