| PauL64xD a întrebat:

Sunt clasa a 12 a si vreau sa merg la Scoala de Agenti de politie Septimiu Muresan sau la Campina. Problema e ca doar astazi am observat faptul ca trebuia depus dosarul pana in data de 15 noiembrie... Aveti idee daca se mai poate face ceva? Sau daca exista alta scoala de agenti de politie la care inca se poate depune dosarul? Multumesc.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Aveti idee daca se mai poate face ceva? "

la anul, da

| InvatamProgramare a răspuns:

Poti da anul viitor.

| mariusalex2019 a răspuns:

O sa mai fie din cate am auzit inca o renscriere la anul asa am auzit de la un politist