| anyska a întrebat:

Sunt clasa a 8 si nu stiu sigur la ce liceu sa ma duc... Care sunt liceele bune din Bucuresti? Doresc sa imi raspunda cei ce stiu din proprie experienta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FreakyFred a răspuns:

Nu ai precizat ce medie ai... eu ti-as recomanda liceul lazar. sunt clasa a 9-a acolo si vreau sa iti zic ca e super! toti colegii (inclusivi mai mari) sunt de treaba, iar aici se face carte pe bune. atmosfera e cea care m-a impresionat. de asta iti recomand liceul lazar!

4 răspunsuri:
| anyska explică:

Media mea este cu siguranata peste 8, 50. Depinde cu ce medie termin anul asta.

| gabygaby a răspuns:

Nu conteaza media liceului, am avut media 8, 70 si am dat la liceu cu media 8, 10 si nu stii ce patim la acest liceu (uniforma, nu avem voie sa iesim din scoala, 4 paznici, directoare naspa)crying dar se invatabig grin

| paodoolse a răspuns:

Cel mai bun liceu este Savawinking mate-info 9. 58, filologie-9. 42. Colegiul national I. L Caragiale mate-info-8. 43, filologie-8. 54. Colegiul national de informatica Tudor Vianu- mate-info-9. 31. Colegiul national Ion Neculce mate-info-8. 81, filologie-8. 55. Liceul teoretic Jean monnet mate-info-8. 46, stiinte ale naturii- 8. 19, filologie-8. 31, stiinte sociale-8.27.Liceul teoretic Constantin Brancoveanu-mate-info-7. 23, stiinte ale naturii-7. 30, filologie-7. 55, stiinte sociale-7.61.Liceul teoretic Nicolae Iorga-mate-info-8. 96, stiinte ale naturii-8. 39, filologie-8. 50, stiinte sociale-8. 47 etc.etc. fundita?:*:*:*:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu