| betyy11111 a întrebat:

Sunt clasa a6a si mi-a iesit media 9.00 iau mentiune sau nu ca sa stiu daca merg la premiera sau nu!

Răspuns Câştigător
| Fluffy2 a răspuns:

Da,iei mentiune.

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Ar trebui sa mergi la premiere si da cred ca vei lua mentiune.

| loveyouidiot a răspuns:

Asta depinde de celelalte medii din clasa ta... daca nu esti sigura, ar trebui sa mergi...sau ai putea spune cuiva sa iti ia si tie diploma (daca iei)

| Alezuza a răspuns:

Da iei!

| Damy0303 a răspuns:

Ba ar trebui oricum sa mergi la premiere. Si na depinde de dirigintele sau diriginta ta de la ce medie vreau ei sa puna mentiune dar prietena mea avea media 9 si o primit premiul 3.

| betyy11111 explică:

Multumes mult :*