| Napcori_Darius_1999 a întrebat:

Sunt clasa a9a pe profil economic și vreau să mă transfer în același liceu dar pe mate info... Ultima medie de admitere acolo a fost 8.92 și eu am avut 8.84 este vreo șansă să mă transfer de pe acum? sau trb să aștept până în semestrul doi? Trebuie să dau diferențe sau ceva? Răspuns clar nu copy paste..

Răspuns Câştigător
| AC4S4 a răspuns:

Nu, nu poti sa te transferi acum, nici in semestrul doi. Pentru ca este o regula, ca sa te transferi in semestrul doi, trebuie sa ai media de admitere in liceu cel putin egala cu a ultimului intrat.
Te poti transfera in clasa a 10a, mergi la vara si depui cererea de transfer.
Vei da diferente la Matematica, Informatica, si poate si Biologie, Chimie, Fizica.

2 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Nu știu sigur dacă m-ai poți acum, ai putea să întrebi la secretariat, nu cred că va exista o problemă cu media.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......fo-ma-pot/

Toate cele bune!