| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Sunt clasa a 10-a la profil de mate-info si din semestrul 2 vreau sa ma transfer la un alt liceu la Contabilitate...ma poate ajuta cineva? big grin ce diferente trebuie sa dau pentru a intra acolo? big grin

2 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut! Nu te teme, diferentele sunt usor de dat. Daca liceul are locuri libere la clasa la care vrei sa te transferi nu se da deloc diferente! Bafta si FUNDA!

| sbego a răspuns (pentru Doctorfishadi):

Ba da...se dau laughing) e un liceu destul de serios in orash...si sunt locuri intr-o clasa sunt 13 iar in cealalta 22 laughing 2 clase de contabilitate :o iar eu vreau sa intru in aia cu 22..acolo e iubita puppy dog eyes dar nu stiu din ce sa dau diferenta pana saptamana viitoare tongue speram sa stie careva tongue