| Lampard1996 a întrebat:

Sunt coringent pe vara la romana! Sunt in clasa a nouawinkingSi nu stiu ce sa fac ce sa invat ce se intampla acolo la examen sau ce fac stiu doar ca trebuie sa merg sa scoala! Oare ma trece?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te bizui, ca te trece fara sa stii ceva si invata. Succes!

| RS4 a răspuns:

Se intampla ca tu tragi un bilet cu cateva subiecte, pe care apoi te apuci si le rezolvi pe coala de hartie! cam asa e la scoala : profesorul preda, elevul este ascultat si daca stie trece, daca nu, nu! bafta multa! cred ca ai nevoie!

| Dana211 a răspuns:

Invata tot ce ti-a predat pana acum. Ce se intampla acolo? Ti se va da un test la care daca nu iei o nota care sa reflecte faptul ca sti si meriti sa treci... ei bine ramai repetent! Deci pune-te cu burta pe carte pentru ca pe ochi frumosi nu te trece nimeni