| condurachedragos a întrebat:

Sunt elev in clasa a 11a(am intrat acum) la mate-info.As vrea sa ma transfer la stiinte. E posibil? Trebuie sa dau diferente chiar daca e aceeasi materie?

Răspuns Câştigător
| Sufletel92 a răspuns:

Latina stii?
Parca stiam ca se face.
Si multa istorielaughing, asta daca e Stiinte sociale.
Daca e stiinte naturale e multa biologie si chimie.
Ai face mai bine daca ai ramane la Mi.
Eu tot la Mi sunt si e foarte bine.
Probabil tu te transferi din cauza colegilor, sau profesorilor.
Nu cred ca e aceeasi materie pentru ca de asta se numeste Stiinte.

Daca era aceeasi materie exista numai un profil, MI sau S.
Deci mai gandeste-tehee hee.
Daca tot nu vrei sa renunti apuca-te de invatat "stiintele".
Succes.
Funda?batting eyelashes
:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se referea la stiinte al naturi unde, da, este aceeasi materie si nu trebuie sa dai diferente. la MI faci mate M1, iar la st ale naturii faci M2. prin urmare vei avea mai putine ore de mate si un nivel mai scazut.

| dya26 a răspuns:

Puteai doar in clasa a 9-a si a 10-a acum nu mai poti ca trebuie sa dai nu stiu ce exament asa stiam de la verisormiu :d, informeaza-te mai bine cine stie poate mai ai voie BAFTA:*

| avy a răspuns:

Nu e necesar sa dai diferente\ intereseaza-te daca mai au locuri in clasa respectiva!