| nekovivie a întrebat:

Ce credeti.ar merita sa te transferi de la un liceu cu profil Stiinte ale naturi la unul Mate-Info.As vrea sa va intreb si in ce consta asta din ce clasa se merita...trebuie sa ai neaparat medie pentru a intra acolo.Multumesc anticipathappy.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place matematica da se merita.nu e mare diferenta, faci acelasi numar de ore de mate dar inveti multe chestii la info.preferata mea e creeatia digitala big grin dar du-te din clasa a noua sau mai mare nu fa prostia sa faci 5-8 la liceu big grin bafta

1 răspuns:
| Cristian95Alex a răspuns:

Nu, deoarece la Mate-info e foarte greu bacul happy