| tenisan a întrebat:

Sunt elev in clasa a opta si as dori sa stiu perioada de inscriere la liceu pentru anul acesta.

4 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Repartizarea elevilor anul acesta se face in data de 27 iunie

| BlueBird a răspuns:

In perioada 5iulie- 15 iulie 2011, absolventii depun, la unitatile scoalare la care au fost declarati admisi, dosarele de inscriere, cuprinzand actele de studii in original.
Vorbeste cu diriginta/dirigintele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Intreaba diriginta ori secretara scolii. Dacă vrei puţin ajutor pentru testare, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/

| silviu_5499 a răspuns:

Diriginta ta iti va da o brosura de la minister prin care vei primi toate informatiile