| cocolino884 a întrebat:

Sunt eleva la liceu si as dori sa urmez facultatea de medicina veterinara (din Bucuresti). Ce parere aveti? Cum este?

Răspuns Câştigător
| sharlene a răspuns:

Am o colega de camera la mv si este o fac frumoasa daca intr-adevar asta vrei, insa este mult de invatat, dar daca ai o pasiune pentru animale go onwinking

1 răspuns:
| TheK0smy a răspuns:

Daca iti place cu adevarat acest domeniu si ai menire de ce n-ar fi bine, numai ca medicina din Romania e praf, cred ca mai multe sanse ai avea in strainatate nu ma refer la facultate invatamantu e destul de bun ci dupa ce te angajez