| vanillagirl a întrebat:

Sunt in a12a, ma pregatesc pentru bac, toate bune si frumoase. Vreau pareri: facultatea de litere (romana-engleza) sau teatru si film? iubesc literatura si tot ce tine de arta mi-e greu sa decid. Mi-ar placea parerile unor studenti daca se poate happy

2 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Daca iubesti literatura baga-te la facultatea de litere. In Romania e destul de greu sa activezi in domeniul "teatru si film". Mai asteapta niste pareri, poate ma insel. Succes la bac.:p

| Storm1X a răspuns:

Cea mai usoara metoda sa faci o alegere este mereu sa dai cu banul, atunci cand arunci banul in sus o sa-ti dai seama ce-ti doresti sa pice (la mine functioneaza) sau pune pe o foaie, avantaje si dezavantaje pe termen scurt si lung, fa o comparatie si alege