| blackangel96 a întrebat:

Sunt in cl a 8 a si in vara dau examene la mate si romana mai dau si la geografie\istorie?

Răspuns Câştigător
| maddy0212 a răspuns:

Nu, doar la mate si romana, eventual la engleza/franceza/germana daca vei alege un profil bilingv. La geografie/istorie dai doar o teza in fiecare semestru la fel cum dai la mate si romana in fiecare an.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caută aici: www.edu.ro
Succes.
Pa, pa.

| Th3eo a răspuns:

Si eu sunt in clasa a 8 a iar examenele vor fi doar la mate si romana. La geografie sau istorie se dau doar teze normale:d

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Nu doar la mate si romana

| Maryabaii a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, doar teze dai la Istorie sau la Geografie nu examen.
Examenul e numai la Matematica si Lb. Romana.
Bafta`!