| asd10cristi a întrebat:

Sunt in clasa a 8a si as vrea sa stiu in afara de examene si teze la mate si romana se mai dau teze la istorie\geografie?

Răspuns Câştigător
| LLLLLLLL a răspuns:

Se dau la romana, matematica si -geografie sau istorie(la alegere)]

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| preadulce a răspuns:

Noua ne-a zis la scola ca examenul de admitere la liceu se da doar la romana si matematica. tezele semestriale se dau si la istorie sau geografie!

| bbdotgirl a răspuns:

Deci examenele la sf. de clasa a 8-a sunt doar din Romana, Limba materna la cine e cazul si Mate? Fara geografie, fara istorie? Vreau sursa sigura, nu aiureli. Ar trebui sa apara o metodologie de la minister cat de curand, nu?

| diana_3226 a răspuns:

Nu se mai dau(cel putin asa au zis profii)dar cu minunatul nostru guvern nu se stie nimic sigur
funda?

| Diana_3268 a răspuns:

Pai da. se dau teze la mate romana istorie/geografie. iar in iunie examene la mate si romana happy pe 20 iunie daca tin bine minte. :d