| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Sunt in clasa a 9a si astazi am luat 3 la mate, la un test. Nu prea e cine stie ce dezamagire, dar totusi, voi ati avut note mai mici in clasa a 9a fata de a 8a?

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Da. La matematica da.

| Ineys a răspuns:

Am avut medii foarte mici in liceu la toate materiile, dar crede-ma, nu conteaza absolut deloc.
Nici nu stiu daca se trec pe vreo diploma ceva. Tot ce conteaza e BAC-ul.
Lasa notele de la liceu ca sunt degeaba. Scopul lor e sa te motiveze sa inveti. Daca tie iti raman in cap anumite notiuni importante ( in special de la matematica/romana si a 3-a proba pe care o dai la BAC ) e suficient.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Mie nu prea mi-a placut in liceu sa invat la materii inutile, asa ca am avut note destul de mici la unele materii. Acum am terminat liceul si nu prea m-au afectat notele asa de mult, tot ce conteaza este sa inveti pentru materiile de bac si atat. Si bineinteles ca este normal sa ai note mai mici ca in generala pentru ca la liceu profesorii sunt mai exigenti ca in generala

| IonutPetre12 a răspuns:

Eu am luat prima nota din liceu adica un 4.Nu am vazut la tabla si profesoara m-a certat ca nu scriu in caiet.Dar dupa Am fost cel mai bun la fizica cu 10, m-a chemat la concursuri si normal ca nu m-am duslaughing

| iamioana23 a răspuns:

Daaa stai linistit ca e ok pentru inceput