| Astaeunnumeanonim a întrebat:

Sunt in clasa a opta, mâine am examenul. Am tot răsfoit codul candidatului dar tot nu mi-am dat seama când de fac de fapt înscrierile la liceu. Știți cumva când mai exact ne vom întâlni tot in clasă cu tot cu diriginții și vom completa fișele de înscriere? (Pentru mine contează dacă e după 3 sau înainte)

2 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Noi ne-am adunat in lunea de dupa afisarea rezultatelor.

| Tudor123123 a răspuns:

Da este din 3 pana in 7 dar fiecare diriginte alege cum doreste el, gen primii 14 in 3 restul in 4 asa e la mine, si eu sunt a 8 a