| Alllllexandra a întrebat:

Sunt in clasa a VII-a si am de facut un discurs pentru cei de a opta de ramas bun.ma puteti ajuta cu unul bun? promit funda si vot in fiecare zi timp de o saptamana.big grin

Răspuns Câştigător
| RominaMaria96 a răspuns:

Dragi colegi,am onoarea de a va fi alaturi pana in ultima clipa a acestui an. Vreau sa va doresc mult noroc si succes in continuare in drumul vietii voastre. Si nu il ultimul rand vreau sa va multumesc pentru munca pe care ati depuso voi in toti acesti ani cu rezultate excelente spre bucuria educatorilor, invatatorilor, dirigintilor si nu in ultmul rand profesorilor. Acum va rog sa ii aplaudati pentru ca merita ai apoi spui multumesc Sper sa te ti de cuvant cu funda + vot big grin in fiecare zi timp de o saptamana. Sper ca te-am ajutat big grin

1 răspuns:
| Încrucişătorul a răspuns:

Ce-i asta Aly? Quid pro quo?

In caz ca e, pentru ce anume? Doar pentru ca pleaca?

In orice caz... succes... dar e groaznic de penibila situatia, nu te voi minti.