| Alllllexandra a întrebat:

Am de facut un discurs pentru clasa a opta deoarece e sf anului.Care ma poate ajuta si pe mine cu unul bun? promit funda in fiecare zi timp de o sap+vot.

1 răspuns:
| Mousey400 a răspuns:

"Cum as putea sa incep. Emotiile ma coplesesc,dar voi incerca sa raman treaza,pentru ca voi meritati. TOTI! In primul rand vreau sa le multumesc parintilor mei ca m-au adus la aceasta scoala minunata, care m-a ridicat pe culmile invatatului,m-a invata absolut tot si vreau sa continui de unde am inceput si la liceu. Vreau sa le multumesc prietenilor si colegilor mei pentru ca am facut atatea impreuna, la bine si la rau ne-am ajutat unii p altii, am ras si desigur. am facut nazbatii. Profesorii.niste fiinte minunate care iti sar in ajutor cand ai vreo problema legata de viata, care m-au invatat ce este drumul strabatut de un copil in viata si ce primejdii pot aparea... Nu in ultimul rand vreau sa mltumesc scolii pentru activitatile ei extrascolare si scolare, pe care le-am practicat cu placere(unele). Va multumesc si vreau sa va zic ca voi fi mandru de ce am realizat aici ". de aici poti sa mai continui daca vrei thinking sper ca e bine big grin.