| Codrinelul12345678 a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a, o sa am evaluarea nationala si am facut ultimii doi ani matematica cu o profesoara care pur si simplu scria pe tabla exercitii si tot ea le rezolva fara formule, pe noi nu ne-o scos niciodata la tabla. Acum din cauza asta, nu stiu absolut nimic la matematica. De unde as putea invata putina matematica sa iau un 5 la evaluare?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Nu da vina pe profă!
Ia manualele de la cap-coadă, fă exerciții și nu-ți mai plânge de milă