| Sticket a întrebat:

Salut.Dupa cum stiti se apropie evaluarea nationala si am cateva feluri de exercitii de matematica(clasa a VIII-a) neclare, deci e cineva pe aici bun la matematica care e dispus sa-si "piarda"10-15 minute din viata sa-mi explice cum se rezolva,eventual pe skype daca se poate, as fi foarte recunoscator.Pace!

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Te ajut, dacă ştiu laughing

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Sunt foarte buna la matematica daca vrei te ajut!

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Facebook :Camelia Costas

| Love69 a răspuns:

Buna! Daca vrei pot sa te ajut eu. Sunt destul de buna la matematica doar sa imi zici unde vrei sa vorbim.