| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in cls 11 si as dori sa ma apuc de meditatii din timp pentru admiterea la Academia de Politie din Bucuresti! Daca suntetii in cunostinta de cauza ma puteti ajuta sa apelez la un meditator bun! FUNDA

2 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Specifica de unde esti ca lumea sa stie sau vrei un profesor la 500 km departare sa faci pregatire prin telefon? laughing

| alice9464 a răspuns:

Anddreea sunt din Constanta dar am posibilitatea de a ma deplasa pana in Bucuresti pentru un profesor care preda la academie! Multumesc