| mirel1983 a întrebat:

Sunt la facultate si in fiecare an semnam un contract daca nu platesc taxa se intampla ceva, in afara ca se pune dobanda.

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Depinde ce este scris la rubrica "obligatii". Daca nu platesti taxa, cu siguranta nu vei intra la examene si nu vei putea promova anul. Daca vei intarzia platile peste termenul stipulat in contract, esti pasibil de penalitati de intarziere, iar daca sunt achitate, chiar daca sunt cu intarziere nu cred ca vei avea probleme in a sustine sesiunile de examene.Succes!