| Tavio a întrebat:

Sunt la mate info in clasa a X-a si vreau ca pe semestrul 2 sa ma mut la filologie sau stiinte sociale ca sa scap de bacul la mate. Oricum vreau sa stiu la care dintre cele 2 este mai bine, ce materii se fac la amandoua, la ce se dau tezele si bacul si mai ales cel mai importand la care dintre ele nu se da bacul la franceza caci stiu doar engleza.

Răspuns Câştigător
| Lucinca a răspuns:

Eu sunt pe stiinte sociale si se da bac si la franceza si engleza. sincer n ustiu la filologiethinking oricum mie la stiinte sociale imi placehappy

1 răspuns:
| Tavio explică:

Oricum eu vreau sa stiu da la filologie se fac multe ore de franceza pe saptamana si daca se da obligatoriu teza si bacul la franceza.Imi poate spune cineva?