| Tiberiu_Andrei_1997_8ulq a întrebat:

Sunt la profesională clasa a IX a și vreau da intru la liceu mai specific la Filologie dar nu am foat la examenul de capacitate.
Am auzit ca pot da ceva diferențe când termin a IX a și as vrea sa știu dacă așa e.
Și dacă pot pe ce materii se bazează diferențele pentru intrare la Filo?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"pe ce materi se bazează diferențele pentru intrare la Filo"

tot ce n-ai făcut tu la profesională

ia de aici, primul din arhivă

http://oldsite.edu.ro/index.php?module=uploads&func=download&fileId=4653

2 răspunsuri:
| Tiberiu_Andrei_1997_8ulq explică (pentru sierra1):

Adică materiale care sunt la Filo și nu le-am făcut la profesională?