| Roby669 a întrebat:

Sunt pasionat de tot ce inseamna cunoastere, ma pasioneaza stiinta sub toate formele sale. De unde ia nastere, de unde se trage aceasta dorinta, nevoie?

Răspuns Câştigător
| 78buc a răspuns:

Exact asa e si la mine,cind am fost odata la medic mi s-a spus ca se vede chiar la aparatul ala ca sunt un adolescent cu capacitati,am fost socata chiar,insa aceste capacitati trebuie sa progreseze,cred ca ti se dau usor toate materiile la scoala daca le inveti desigu,ca ai memorie buna,si ca te pricepi si la limbi strainte si la matematica si ce este legat de ea si la tot,fiindca acesta este talentul tau,tu trebuie sa progresezi fiindca daca o vei face vei avea un viitor bun si reusit iti vei putea indeplini visurile si in plus nu-ti va lua mult timp,iti va placea, poate cineva din rudele tale intreaba de parinti, daca ati avut rude cu intelect mare, te-as sfatui sa te duci sa-ti masori IQ, vei fi multumita de rezultate te asigur.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti treaca.

| Northern a răspuns:

Cred ca toti avem in noi dorinta cunoasterii.Depinde de fiecare cum isi dezvolta aceasta parte.Bineinteles,nu toti sunt cei pasionati de stiinta, asa cum nu toti sunt cei pasionati de muzica, de exemplu.Lucreaza pentru psiunea ta, atat pot sa-ti spun.winking

| SoWeird a răspuns:

E pur si simplu o pasiune, asta iti place tie, te intereseaza/fascineaza si esti dornic sa afli mai mult, asta e cam tot happy, funda?