| TheWhiteDemons a întrebat:

Sunt sanse sa dea la bac la matematica una din cele 20 subiecte de antrenament propuse de minister?

2 răspunsuri:
| Reghqen a răspuns:

Nu prea cred, dar cine știe, orice e posibil.
Cu siguranță în cazul în care pică acele subiecte nu o să fie exact ca cele propuse de minister ci ceva care seamană cu acele subiecte, pentru ca ar fi prea ușor, unu își poate pregătii argumentele de acasă și aia e dacă știam cu exactitate dacă sunt sau nu șanse să fie acele subiecte.

| Dodon a răspuns:

Normal ca nu vor da aceleasi exercitii, vor fi asemanatoare.