| AnderaC a întrebat:

Sunt studentă la Facultatea de Litere și anul acesta termin. M-ar interesa dacă știe cineva dacă pot face în străinătate master pe vreo specializare gen Psihologie sau Psihopedagogie având licența în Științe Umaniste:Română-Engleză. Precizez că după ce termin Litere intenționez să plec în Irlanda sau Anglia.

1 răspuns:
| Arthurik a răspuns:

Sigur, chiar eu vrea.u sa dau acolo la drept. E vorba de universitatea Tilborg din Olanda. https://www.tilburguniversity.edu/......sychology/ Mult succes