| LastNight1324235436 a întrebat:

Termin acum clasa a8 a, iar la facultate as vrea sa merg pe Turism sau Jurnalism.Ce profil imi recomandati pentru liceu?

3 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Ce iti place tie mai mult, desigur.

| Orodel_Alexandru_1977 a răspuns:

Jurnalism cu profil FILOLOGIE

| maddddddddddddd a răspuns:

Buna ^^ La liceul cu profil de turism si alimentatie in clasa a 9 a si a 10-a dai teza la romana, matematica si engleza, iar in clasa a 11-a si a 12-a dai la romana, matematica si economie.
Alege stiinte sociale orice ar fi la turism si alimentatie iti papa 1 luna din vacanta mare practica (pe care nu se stie cum o faci) eu nu vreau sa te influentez da la turism si alim ai de tocit mai mult ca la stiinte sociale bafta
Fundita?