| andra15 a întrebat:

Tezele din a cince sunt grele?

7 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Eu sunt a 5-a si azi am dat teza la mate. Mie nu mi s-a parut greu avand in vedere ca fac meditatii! Bafta!

| Gabriel1 a răspuns:

Nu sunt grele...o foaie de jumatate de gram.happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti atenta la cerinte si ce ti se cere si vei invata acasa, ca sa stii despre ce e vorba va fi foarte usor. Teza pe semestrul I, se va da din tot ce ai facut in sem I si la al II la fel. Invata si nu va fi greu!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dacă înveţi zi de zi şi faci recapitulare înainte de teze, nu sunt grele deloc.
Dacă vrei un plus de informare, dacă vrei sa te relaxezi ori să te distrezi, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/

| Haose a răspuns:

Nu este greu deoarece profesorii vor sa va acomodati cu materia. Poate din a 7-a va fi mai greu.

| polski a răspuns:

Pai eu am dat-o dar nu e asa de grea