| Dumi14 a întrebat:

Știe cineva când aflu dirigintele si colegii de la clasa a9a? (profil economic), liceul tehnologic economic-administrativ Piatra-Neamț.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, atunci când sunt mai multe clase la acelaşi profil & specializare, repartiţia pe clase se face în ordine descrescătoare a mediei de admitere.
Dar NU este obligatoriu...

Listele cu elevii din fiecare clasă se afişează ( cel mai târziu ) în perioada 1-14 septembrie la Avizierul liceului happy
Sau, cel puţin, aşa ar trebui...

Tot pe acea listă, ar trebui să fie menţionat şi numele Diriginteluiwinking

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am aflat la deschidere.Fiecare diriginte si-a strigat elevii si asa am aflat.

| Valenziana a răspuns:

Intra pe edu.ro, cauta-te, si da pe profilul unde ai intrat. Ti se va deschide un link cu toti cei din clasa.

| Emankonovici a răspuns:

Incearca de pe site-ul oficial sau cand o sa mergi o sa-i vezi.Pace

| Craciun_Gabriel_1994 a răspuns:

Intri pe edu.ro