| Inessix a întrebat:

Știe cineva ce să fac să nu mai primesc notificări de la Facebook? La email mă refer. Mă enervează că-mi umple mailul cu atâtea chestii inutile. Mersi

Răspuns Câştigător
| Lala18 a răspuns:

Simplu.Pe bara de sus unde scrie home, profie dai click pe account>>account settings>>notifications>>edit si incepi sa debifezi casutele>>save changes.Dar te descurci dupa ce ai ajuns la notifications. Sper ca am fost destul de clara, daca nu iti dau un print screen.O zi faina sa ai:*

1 răspuns:
| Genevive a răspuns:

Intrii in contul de FaceBook apoi intrii intr-un grup [daca nu esti in unul, cauta sa intrii]. Dupa ce ai intrat in grup, pe pagina grupului mai sus la dreapta trebuie sa gasesti un buton pe care scrie " Edit Settings " dai click. Trebuie sa iti apara o fereastra in care o sa gasesti pe la mijloc un text : "To turn off all group emails, edit your notifications settings." click pe " edit your notifications settings " apoi ti se va deschide o fereastra, mai jos ai un meniu cu diferite titluri, in dreptul lor este un buton " Edit ". click pe edit si.incepe sa debifezi casute;]
Bafta!