| rossonero593 a întrebat:

Tocmai ce am absolvit un liceu teoretic in Baia Mare si m-am inscris la Cluj la 2 facultati (Geografie/Studii europene) in cadrul UBB.
Ca si specializari am ales cate 2 la fiecare deoarece ma costa doar 30 de lei in plus iar media mea de admitere era relativ mica (7, 90).
Geografie/Geografie Turismului si Relatii internationale si studii europene/Management sunt optiunile. Acum, oscilez intre turism si studiile europene.
As dori sa ma ajutati cu cateva sfaturi/sugestii/ponturi in alegerea mea happy
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cand faci doua lucruri consecutiv, de lunga durata, nu vei face niciunul foarte bine.