| RoxanaCriss12 a întrebat:

Toti care joaca imvu pls spuneti-mi si mie cum sa fac credite fara refer friends

3 răspunsuri:
| XoMasquaradeXo a răspuns:

Mie imi spunea ca pot downloada un toolbal.L-am downloadat si in fiecare luna primesc cate 200-400 de credite.

| BlackBubbleGum a răspuns:

Altfel nu stiu... numai asa imi fac eu. Daca nu ti-ai facut aia la facebook...myyearbook, sau scoate-ti imvu 2 go (pe telefon).
Succes

| xBiboCup a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=L_2zSpCi0Jg fa tot ce spune in video si fac cate 750 de credite pe zi