| UserDeTpu a întrebat:

TPU! Vreau sa dau la Academia de Politie, sunt clasa a XI-a uman, si pana acum nu m-am apucat de invatat si nici de antrenament fizic. Este tarziu daca vreau sa ma apuc de invatat pentru academie la finalul clasei a XI-a, sau e destul timp? si aici ma refer in special la istorie

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

La final de a 11-a e ok dar in niciun caz mai tarziu. Ar fi bine daca chiar te-ai apuca de acum ca e competetie serioasa acolo

1 răspuns:
| UserDeTpu explică:

Am uitat sa mentionez faptul ca, la istorie pot retine foarte usor informatiile, mai exact anii, numele sau localitatile evenimentelor.