| Mihai_9429 a întrebat:

Trdaucetimi va rog
1. Quatre jours a la montagne. Quatre jours dindependance.Copains,muzique,jeux,distractions,liberte, espace.

2.Parle avec mes parents n est pas toujours facile.Je n ai plus envie de tout leur raconte.Comment leur raconter.Comment leur dire que je suis tombee amoureuse de Vasile un garcon venu de Moldova. C est mon secret a moi.

3.Je suis revenue de la montagne fatigue mais tres satisfaite.Aujord hui je prefere rester a la maison sentir la douceur du nid familial ou je suis aimee, protegee. Jresterai toute une heure dans un bain chaud a rever et a ecouter mon chanteur prefere.

Răspuns Câştigător
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Dami funda! 1 ca ti le-am tradus in mesaj privathappy

5 răspunsuri:
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Da'mi funda! trebuie sa mi-a dai ca tiam tradus toth!happy

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Ca ma suparrrr!tongue

| davidstefan a răspuns:

1. Patru zile la munte. Patru zile de independenta. Prieteni, muzica, jocuri, distractie, libertate si spatiu. 2. Sa vorbesc cu parintii mei nu este totdeauna usor. Nu le-am mai povestit totul. Cum sa le povestesc. Cum sa le povestesc ca sunt indragostita de Vasile, un baiat venit de la Moldova. Este secretul meu. 3. M-am intors de la munte obosit dar foarte satisfacut. Astazi am preferat sa raman acasa sa simt dulceata cuibului familial unde sunt iubit si protejat. Voi ramane o ora intr-o baie calda sa visez si sa ascult cantaretul meu preferat.

| gabriela93 a răspuns:

Aproape toate propozitiile sunt scrise gresit.mai bine ai pune mana sa inveti decat sa te milogesti de altii sa iti faca temele.

| Erik_7239 a răspuns:

Scuza-ma nu ai scris corect nu iti pot traduce tongue