| GeorgicaGaming69 a întrebat:

Trebuie neaparat sa dau proba la limba italiana ca sa intru la liceul Dante Aligheri?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se sustine o proba de limba doar daca profilul este intensiv italiana sau se fac si alte materii in limba italiana.

5 răspunsuri:
| ardei2001 a răspuns:

Am fost eu la dante aligheri, daca nu te bagi pe intensiv italiana nu trebuie. Iar daca la Romania dai de midache, ferestete de ea ca de dracu.

| GeorgicaGaming69 explică (pentru ardei2001):

Ms frumos

| ardei2001 a răspuns (pentru GeorgicaGaming69):

Vezi sa nu bei de la apa de la chiuveta la etajul 2 pe partea dreapta la baieti ca se pisa unu acolo

| GeorgicaGaming69 explică (pentru ardei2001):

Lol, ms frate. Totusi as vrea sa te mai intreb, pe ce profil ai fost?