| rüya a întrebat:

Trec pe a IX-a la profilul matematica-informatica intensiv engleza. Imi puteti spune ce caiete imi trebuie la TIC, informatica si logica? Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| LittleMilka a răspuns:

La TIC poti folosi dictando. La informatica de matematica iar la logica de matematica[cel putin asa am avut eu]. De preferat studentesti. happyBafta la liceu >big grin

1 răspuns:
| andra_9585 a răspuns:

La info trebuie studentesc de mate, cred ca si la tic tot asa, iar la logica eu folosesc deala mic de romana sau mate. Oricum ar trebui sa va spuna la inceput, depinde de preferintele profesorilor.