| DanutzuJOB a întrebat:

Uitati La Mine la scoala sa facut un sondaj de opinie si vreau sa il pun si pe acest site.Sa fac un sondaj parerile voastre la 10 voturi se castiga care este materia voastra favorita doar una (1) deci incepem 1)Germana 2)Romana 3)Matematica 4)Engleza 5)Biologie 6)Muzica 7)Religie 8)Sport 9)Istorie 10)Desen 11)Geografie 12)Tehnologie 13)Informatica 14)Latina 15)Chimie 16)Fizica

Răspuns Câştigător
| Miky_8119 a răspuns:

8)sport...

18 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Romana.

| NicoleTheEnd a răspuns:

2) Romana:X

| annakarenina a răspuns:

Muzica

| Biby a răspuns:

Buna!
4)Engleza :X
Cea mai frumoasa materie, dupa este romana.love struck

| Dyana_2114 a răspuns:

Engleza

| AnaEindragostita a răspuns:

4)Engleza

| SalutTpu a răspuns:

3)matematicalaughing

| elena_3173 a răspuns:

Chimie...

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Istorie...

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Engleza of course

| diana_3226 a răspuns:

16) normal ca fizica avem cea mai tare profa care si-o poate dori cineva:X:X:X

ffunda?

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

English, i mean cui nu-i place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Materia cenusie

| xoxo13 a răspuns:

Informatica

| Larissa_9205 a răspuns:

Geografia a fost si este inca materia mea preferata.Acum ma pasioneaza mai mult Biologia.

| madalina0101 a răspuns:

Chimia

| kiwifruit a răspuns:

1) germana super tare limba mai ales daca o inveti de mic(gradi)

| anda_4903 a răspuns:

9 Istorie