| AvalohAlyn a întrebat:

Un curs la AJOFM (agentia de somaj)e serios? Cum e examenul la operator PC (introducere si validare date)?

Răspuns Câştigător
| adelin0577 a răspuns:

Salut. Nu prea e serios. Am facut si eu acelasi curs anul trecut, iar doamna de la training, nu te invata foarte multe, cel putin la mine asa era, noroc ca ma c-am peicepeam prin word, excel, si descoperam chestii noi foarte utile. Eu nu prea am avut foarte multe de invata precum ma asteptam sa fie.

1 răspuns:
| adelin0577 a răspuns:

Cat despre examen, nu e deloc greu. Eu am avut 20 de întrebări grila, despre word, excel, it, iar proba practica a fost o prezentare power point.