| norby_8572 a întrebat:

Un dialog de 10-16 replici pls pentru franceza cat mai repede. mersi si funda cel mai bun

Răspuns Câştigător
| Silviu123456 a răspuns:

Buna Cosmin
Buna Anca
Ce faci? Cum a fost aseara la petrecerea de 18 ani a lui Vlad
Foarte frumos.Am fost toti prieteni de la bloc, ne-am distrat cu toti.
Locatia cum a fost?
Poi am fost la o vila apoi am plecat cu toti la discoteca.
Aaa, si vila era frumoasa?
Da foarte frumoasa.Dar tu de ce nu ai venit?
Poi am avut niste probleme si nu am putut sa ajung.
Da am inteles.Dar sper ca la ziua mea vei veni.
Da sigur ca voi veni.
Bine hai ca vorbim mai pe seara. Pa
Bine pa

Salut Cosmin
Chers Anca
«Je ne la nuit dernière lors de la fête était de 18 ans de Vlad
Très frumos.Am étaient tous des amis du bloc, nous nous sommes amusés avec tout le monde.
Comme l'emplacement?
Poi je suis allé à une villa, puis nous sommes tous allés à la discothèque.
Oh, et la villa était belle?
Oui très frumoasa.Dar Pourquoi ne viens-tu?
Poi si'ai eu quelques problèmes et je ne pouvais pas atteindre.
Oui, je inteles.Dar espérons que vous venez à mon anniversaire.
Oui, bien sûr, je viendrai.
Eh bien, parlons comme le soir. Au revoir
Au revoir

2 răspunsuri:
| StopTheWar a răspuns:

Dar tu nu ai cap? Trebuie sa iti faca altii temele? Pune mana si fa acolo.NU rezolvi nimic daca iti face altcineva temele.NU am de gand sa ti-l scriu pentru ca iti vreau binele.Te ajut putin doar.Folosesti un dictionar si gata
-Bonjour!
-Comment ca va?
-Ca va bien.et vous?
-De aici te descurci.e foarte simplu.SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi fiinto...dar ce ne face pe noi sa credem ca esti asa de speciala incat sa bati din palme si noi sa fim la botul tau?
Invata sa ceri frumos, ca doar nu esti vreo vedeta sub acoperire! GOSH! Plus ca nu avem obligatia sa-ti facem tie temele, deci dupa mine ori inveti sa ti le faci singura ori iei patru! (ori mai folosesti cartile si netu!).