| anonim_4396 a întrebat:

Un link pentru creearea unui blog va rog.In special fotografii vreau sa postez, si daca se poate unu fara sute de reclame.Mersi.

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Salut. Te sfatuiesc sa incepi cu wordpress. Nu are reclame si e mai bine vazut de oameni decat blogspot.

Si eu am avut mai bine de 5 luni acolo portofoliul, ajunssem la 20.000 de vizualizari, numai cu imagini.

Spor
http://visualeffect.org/

3 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Poti incerca si www.webnode.ro

Nu sunt sigur, dar parca la un moment dat Google bagase reclame automat pe Wordpress si nu aveai cum sa le scoti...